Mundial Typerów w Milenium

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Milenium_WM_Promo

Mundial Typerów w Milenium

Kolejną z mundialowych ofert, które postanowiliśmy Wam zaprezentować jest oferta Mundial Typerów z bukmachera Milenium. Firma Milenium znana z dawnych czasów i obstawiania w jej salonach stacjonarnych nie radzi sobie, naszym zdaniem, aż tak dobrze w erze Internetu i odstaje trochę, in minus, od konkurencji. Mamy wrażenie, że firmy takie jak STS, Fortuna czy LV Bet rozwijają się szybciej i prężniej. Nie mniej, warto sprawdzić co marketingowcy z Milenium przygotowali dla nas na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Gra idzie o 35 tysięcy złotych, które jest do podziału miedzy najlepszych graczy. W rankingu głównym nagrody otrzyma aż 150 osób, które będą najlepiej typowały mecze. Podzielą się one pulą nagród w wysokości 25 tysięcy złotych. Z kolei najlepszy typer zgarnie aż 10 000 zł! To całkiem przyzwoita suma i z pewnością można już za to wyjechać na dobre wakacje lub wydać w inny sposób. Są jeszcze różne ciekawe nagrody rzeczowe jak tablet Apple iPad czy konsole Microsoft Xbox One X.

Jak walczyć o główną nagrodę?

Reguły konkursu są proste i klarowne. Nie trzeba wpisywać żadnych kodów konkursowych, wchodzić na żadne dodatkowe strony, wystarczy po prostu obstawiać mecze w Milenium i zgłoszenie do w/w promocji odbędzie się niejako automatycznie. Jedyne co musimy zrobić to stawiać zakłady bukmacherskiego na Mistrzostwa Świata w okresie trwania Promocji. Przypomnijmy, że oferta ta trwa od 25 Maja do 15 Lipca 2018 roku. Dzięki tym zakładom bukmacher Milenium prowadzi specjalny ranking typerów, na podstawie którego przyznawane są nagrody. Jak obliczane są punkty w tym rankingu? Otóż wzór jest następujący: liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń. Wykluczone z rankingu są jedynie kupony anulowane oraz te zawarte za środki promocyjne czy kredyty.

W rankingu głównym, który jak wspomnieliśmy, zostanie zakończony 15 Lipca, nagrody otrzyma aż 150 osób, które będą miały do podziału pulę w wysokości 25 tysięcy złotych. Z kolei zwycięzca tego rankingu zgarnie aż 10 tysięcy zł! To naturalnie jeszcze nie wszystko. Dla osoby, która zdobędzie tytuł najskuteczniejszego typera, czyli po prostu trafi poprawnie największą liczbę zdarzeń na mundialu przewidziana jest nagroda rzeczowa. Tą, są konsole Microsoft Xbox One X, które trafią do trzech typerów z największą liczbą trafień. Jest też nagroda dla gościa, który trafia zdarzenia z najwyższym kursem, taki gracz zgarnie tablet Apple iPad. Ostatnią już nagrodą jest codzienny bonus, który wynosi 100 zł. Każdego dnia trwania konkursu firma będzie nagradzać jeden najlepszy kupon, czyli taki, który miał najwyższy łączny kurs i został trafiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *