Kalendarz Adwentowy w forBET. 1 000 000 PLN w bonusach

forbet kalendarz adwentowy bonusach

Rozpoczął się grudzień, a razem z nim zimowe promocje od bukmacherów.  Jedną z nich jest kalendarz adwentowy od forBET. Codziennie do 24 grudnia możesz odkrywać nowe promocje. Wśród nich gra bez podatku, zakłady bez ryzyka, unikatowe zakłady łączone i wiele innych. Kalendarz adwentowy forBET to przede wszystkim 1 000 000 złotych w bonusach dla każdego.

forbet kalendarz adwentowy bonusach

Większość z nas miała w swoim życiu do czynienia z tradycyjnym kalendarzem adwentowym. Tym razem każdego kolejnego dnia, nie będziesz otwierał nowego okienka ze słodkościami, ale otrzymywał ciekawe promocje na dany dzień i zbierał punkty w generalnej klasyfikacji typerów. Dla najlepszych graczy grudnia czeka wyjazd do Rio de Janeiro w Brazylii  oraz na Igrzyska Olimpijskie w Japonii.  Przejdź do dalszej części artykułu i zapoznaj się z najnowszą promocją od forBET.

2000zł
Bonus za 3 depozyty do 2000zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
2000zł
Bonus za 3 depozyty do 2000zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
forBET Recenzja

Jak skorzystać z promocji kalendarz adwentowy od forBET?

Założeniem promocji są  nowe bonusy każdego dnia. Drugi dzień grudnia to coś dla fanów piłki nożnej, zarówno granej na żywo jak i wirtualnej. Zagraj w dniu 2.12.2019 po jedny kuponie z obu dziedzin i poza wygraną zgarnij dodatkowy bonus do 100 złotych. Jak to zrobić? To proste! Skorzystaj z naszych wskazówek:

 • Przejdź na stronę bukmachera korzystając z naszych linków,
 • Postaw dwa kupony – jeden na sporty wirtualne I piłkę nożną, drugi na tradycyjną piłkę nożną zakładów bukmacherskich lub zakładów na żywo,
 • Na każdym kuponie zamieść  minimum trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.35
 • Oba kupony postaw  stawkę 10, 50 lub 100 złotych.

Stawka za którą zagrasz nie jest bez znaczenia. Wysokość Twojego bonusu zależy właśnie od niej. Grając za 10 złotych otrzymujesz 10 złotych bonusu, kupony zagrane za 50 złotych to 50 złotych bonusu i analogicznie stawka 100 złotych to 100 złotych na Twoim koncie bonusowym.

Poza promocjami na każdy dzień, forBET oferuje Maraton Adwentowy. W Ciągu 24 dni prowadzony będzie ranking najlepszych typerów. Punkty w klasyfikacji będą naliczane z sumy kursów wygranych kuponów. Kupony muszą zawierać specjalny zakład ukryty w ofercie zakładów bukmacherskich . Podpowiedź znajdziesz codziennie w opisie aktualnej promocji Kalendarza Adwentowego. Aby być włączonym do rankingu do 24 grudnia musisz zawrzeć minimum 30 kuponów zgodnych z warunkami promocji, za minimum 50 złotych każdy. Pamiętaj, że wygraną jest wyjazd do słonecznej Brazylii lub na Igrzyska w Japonii!

Bonus powitalny forBET – odbierz 2000 PLN

Poza nowymi promocjami w forBETt ciągle możesz otrzymać jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. W ramach bonusu powitalnego możesz otrzymać nawet 2000 złotych.

 • Przejdź do strony forBET za pośrednictwem linków dostępnych na naszej stronie,
 • Załóż konto gracza,
 • Dokonaj weryfikacji konta,
 • Aktywuj bonus powitalny podczas składania depozytu,
 • W nagrodę otrzymasz bonus do kwoty 2000 PLN.

To podstawowe czynności konieczne do spełnienia, aby otrzymać bonus forBET. Szczegółowe warunki promocji wyglądają następująco:

 1. Promocja dostępna jest do 31.12.2019 r. do godz. 23:59.
 2. Na wspomniane 2000 zł składa się suma bonusu z trzech kolejno dokonanych depozytów:
  – pierwszy wynoszący 100% od wpłaty- maksymalna suma bonusu to 1000 PLN
  – drugi w wysokości 75% wpłaty – maksymalny bonus to  500 złotych
  – trzeci równy 50% wpłaty – także do kwoty 500 złotych
 3. Wpłaconym depozytem należy jednokrotnie obrócić po kursie 2.0.
 4. Bonus zostaje przyznawany automatycznie po każdym depozycie i zostaje zablokowany do chwili wykonania obrotu depozytem.
 5. Minimalna kwota depozytu w promocji wynosi 20 zł.
 6. Do wymaganego obrotu nie są wliczane kupony systemowe, ani zakłady z oferty wirtualnych sportów.

W celu wypłacenia bonusu musisz dokonać czterokrotnego obrotu. Masz na to 30 dni. W tym czasie wszystkie zdarzenia muszą być zakończone i rozliczone. Do obrotu bonusem wliczają się następujące kupony:

 • Singiel z minimalnym kursem 2.0,
 • Ako z kursem ogólnym wynoszącym minimum 2.0 i minimalnym kursem 1.3 pojedynczych zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *