Futbolowe Szaleństwo z Betsson

Kategorie Aktualnosci / z Marta

betsson_promo

Kolejną promocją, która postanawiamy Wam przybliżyć będzie oferta Futbolowe Szaleństwo z firmy Betsson. Trzeba przyznać, że nazwa Futbolowe Szaleństwo jest jak najbardziej trafiona, bo już za kilka dni, powraca Liga Narodów a wraz z nią reprezentacja Polski zagra w hitowym meczu z Portugalią. Kilka dni później będzie miało miejsce nie mniej ważne spotkanie z Włochami, czy dzięki tym meczom mamy szansę na pierwsze miejsce i przejście do fazy play-off? Warto na postawić, zarówno jeśli sądzisz, że tak i nie. Kursy są spore a do wygrania są ciekawe pieniądze. Zakład bez ryzyka, oferowany przez Betsson, czyli taki, w którym na pewno nie stracisz żadnych pieniędzy z pewnością znacząco pomoże Ci w podjęciu decyzji o uczestnictwie.  

Co zrobić aby otrzymać zakład bez ryzyka w Betsson?

Wystarczy kliknąć w przycisk “Zapisz się”, znajdujący się na stronie tej promocji w serwisie Betsson, aby dołączyć do promocji. Wystarczy kliknąć „Zapisz się” raz, aby uczestniczyć w ofertach na wszystkie kolejki Ligi Narodów w 2018 roku, a tych, jak wiemy pozostało jeszcze 3 – 2 mecze z Portugalią oraz 1 z Włochami.

Potem wystarczy postawić zakład w wysokości co najmniej 30 PLN na Ligę Narodów z kursem minimalnym na śmiesznie niskim poziomie, bowiem tylko 1,50. Jak widzicie, kurs nie jest wyśrubowany i zarówno jeśli typujecie zwycięstwo Polski, czy Portugalii powinniście bez trudu się załapać, bowiem wyceniane są one grubo powyżej 2,0.

To już wszystko i dzięki temu możesz cieszyć się zakładem bez ryzyka. Kiedy ten mecz się zakończy odbierzesz zakład bez ryzyka na żywo za 30 PLN, możesz go przeznaczyć już nie tylko na Ligę Narodów UEFA, ale już na dowolny mecz piłki nożnej, jaki Ci się tylko zamarzy. Standardowo zgodnie z warunkami zawartymi na stronie Betsson taki zakład bez ryzyka jest ważny tylko raz na jednego klienta czy też adres IP bądź po prostu gospodarstwo domowe. Plusem jest jednak to, że powyższy zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany zarówno na komputerze jak i telefonie, nie trzeba się więc ograniczać tylko do grania na pececie.

betsson_promo

Betsson Bukmacherskie Zakłady – Futbolowe Szaleństwo

Pozostałe zasady i warunki

Jak w każdym bonusie także i tutaj mamy kilka wykluczeń. Przede wszystkim, należy pamiętać, że powyższa promocja na październikowe mecze Ligi Narodów UEFA trwa od wczoraj 10 października 12:00 do 16 października 2018 22:30. Jest więc relatywnie mało czasu na skorzystanie z tej oferty. Aby wziąć w niej udział, należy się po prostu zapisać do promocji, tak jak zresztą wspomnieliśmy wyżej. Wystarczy to zrobić jedynie raz, aby uczestniczyć we wszystkich kolejkach meczów Ligi Narodów UEFA w 2018 roku to jest w miesiącach wrzesień, październik i listopad. Będzie jeszcze kilka bardzo ciekawych spotkań w Lidze Narodów, więc okazji na postawienie kwalifikującego się zakładu nie powinno zabraknąć.

Promocja ta jest dostępna tylko dla graczy Betssona, którzy zarejestrowali konto z Polski, jeśli zarejestrowałeś się na adres z innego kraju koniecznie sprawdź w warunkach, czy analogiczny bonus Ci przysługuje. Jeśli poprawnie przejdziesz przez wszystkie etapy promocji to aby wykorzystać otrzymany od bukmachera zakład bez ryzyka, należy zaznaczyć pole zakładu bez ryzyka na kuponie przy stawianiu zakładu, już po wybraniu wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *