Dodatkowo kasa od LV BET na europejskie puchary

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Wszystkich z nas ekscytuje piłkarska Liga Mistrzów i Liga Europejska, mimo, że w tym roku nie ma już tam polskich drużyn, gdyż te, solidarnie poodpadały w eliminacjach to zwłaszcza Liga Mistrzów gromadzi kluby z europejskiego topu i oglądanie niektórych spotkań jest czystą przyjemnością. Niemal w każdej kolejce mamy tu jakiś klasyk, tak jak już za tydzień, gdy zmierzą się ze sobą francuskie PSG i włoskie Napoli czy Manchester United i włoski Juventus Turyn. Jak wiadomo, samo oglądanie meczy to nie jest szczyt marzeń dla większości z nas i chcielibyśmy zarobić na tym jakieś dodatkowe pieniądze. Z pomocą przychodzi nam tutaj oferta od LV BET, która na spotkania w europejskich pucharach pomoże nam zarobić dodatkowo trochę pieniędzy.

Niedawno firma LV BET zaprezentowała Turniej Europejskie Puchary czyli zupełna nowość, która umożliwia Wam typowanie meczów europejskich pucharów a dla zwycięzców klasyfikacji, po każdej kolejce są przewidziane nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji. Taka forma rywalizacji i współzawodnictwa z pewnością Was zainteresuje i dostarczy wielu dodatkowych emocji podczas wtorkowych czy środowych wieczorów z Ligą Mistrzów czy też czwartkowych z Ligą Europejską. Co ważne, próg wejścia jest niezwykle mały, bowiem możemy wziąć w nim udział stawiając zaledwie 10 złotych na europejskie puchary.

LV BET Zaklady Bukmacherskie – Topowa Liga Europejska

Jak wziąć udział w konkursie LV BET?

Aby wziąć udział w tej promocji trzeba jedynie typować spotkania rozgrywane przez gwiazdy europejskiej piłki w ramach rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, dzięki temu będziesz mógł zbierać punkty do klasyfikacji, po każdej kolejce wyłaniani będą zwycięzcy. W konkursie tym będziesz mógł wziąć udział stawiając nawet mały zakład na mecze Ligi Mistrzów czy też także Ligi Europy, minimalna kwota to zaledwie 10 złotych i jest to warunek banalnie łatwy do spełnienia, bo to kwota osiągalna dla każdego, natomiast dla klasyfikacji konkursu opłaca się grać za wysokie stawki, bowiem stawka zakładu także ma znaczenie w klasyfikacji końcowej.

Punkty do klasyfikacji generalnej są naliczane zarówno za wygrane zakłady jak i te przegrane – nawet przegrany kupon bierze udział w konkursie. Punkty naliczane są w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Co ważne, kupony, by zostać zaliczone do klasyfikacji muszą się składać jedynie z zakładów na piłkarską Ligę Mistrzów i Ligę Europy, te które będą postawione na inne rozgrywki lub dyscypliny nie zostaną zaliczone do klasyfikacji. Natomiast kurs zakładu lub kuponu uprawniający do zdobywania punktów, to minimum 1.5.

Co można wygrać w tej ofercie?

Jak wskazuje sama nazwa, czyli Dodatkowo kasa od LV BET na europejskie puchary nagrodą w tej ofercie jest po prostu kasa, czyli gotówka, przyznawana jako przelew środków na konto gracza.

Po każdej z kolejek Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej do rozdania dla pierwszych graczy w klasyfikacji jest ponad 1700 złotych. Najlepszy gracz zgarnie 600 złotych, drugi najlepszy 400 złotych a trzeci 300 złotych. Premiowanych jest co tydzień siedmiu najlepszych uczestników. Jest jeszcze ranking główny, który obejmuje wszystkie punkty i gry od 1. do 6. kolejki Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Nagrody w głównym rankingu są już wyższe i tak najlepszy gracz na koniec wygra 2000 złotych, drugi 1000 złotych a trzeci 600 złotych. Nagrody te w postaci bonusu zostaną dodane do waszego konta gracza w ciągu 48 godzin po zakończeniu danej kolejki rozgrywek LM lub LE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *