Betsson Bonus Powitalny – zakład bez ryzyka 200 PLN

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

Betsson bonusy

Zakład bez ryzyka Betsson to świetna propozycja dla fanów sportu. Wielkimi krokami zbliżają się inauguracje rozgrywek w najlepszych ligach piłkarskich świata.. Czy nie warto więc połączyć przyjemnego z pożytecznym? Sprawdź w jaki sposób odebrać zakład bez ryzyka do 200 złotych w Betsson.

Betsson zakład bez ryzyka

Betsson jest jednym największych portali internetowych na świecie, które oferują swoim klientom rozrywkę w postaci pokera, gier kasynowych oraz zakładów bukmacherskich. Na obecną chwilę akceptują graczy z Polski na podstawie przepisów Unii Europejskiej. Posiadają licencję na Malcie, która to umożliwia im działalność w obrębie państw należących do europejskiej wspólnoty.

150zł
100% do 150zł Bonus Zakład bez ryzyka
graj teraz
 • Europejska marka z bardzo długą tradycją
 • Mieszkańcy Polski nie są obciążeni jakimikolwiek podatkami od wygranej
 • Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów sportowych i na żywo wraz ze streamami
150zł
100% do 150zł Bonus Zakład bez ryzyka
graj teraz
 • Europejska marka z bardzo długą tradycją
 • Mieszkańcy Polski nie są obciążeni jakimikolwiek podatkami od wygranej
 • Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów sportowych i na żywo wraz ze streamami
Betsson Recenzja

Jak skorzystać z bonusu powitalnego Betsson?

O tym co musisz zrobić, aby być uprawnionym do korzystania z promocji, przedstawimy Ci w kilku krótkich punktach:

 • Konieczne jest dostanie się na stronę firmy Betsson. Możesz zrobić to np. za pośrednictwem linku w naszej recenzji Betsson.
 • Wymagane jest zarejestrowania konta. Jeżeli nie masz konta w Betsson – załóż je korzystając z ekskluzywnego linku na naszej stronie i odbierz najlepszą ofertę powitalną.
 • Następnie musisz dokonać wpłaty oraz stworzyć swój kupon.

Nagrodą będzie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 200 PLN.

Kwota otrzymanego przez Ciebie zakładu, uzależniona jest od sumy,  jaką zdecydowałeś się wpłacić w pierwszym depozycie. Zależność ta prezentuje się następująco:

Pierwsza wpłata Zakład bez ryzyka
mniej niż 40 zł nie przysługuje
40 zł- 99,99 zł 40 zł
100 zł- 199,99 zł 100 zł
200 zł lub więcej 200 zł

Aby wykorzystać zakład bez ryzyka, powinieneś zaznaczyć odpowiednie pole na kuponie. Na Twoim koncie musi znajdować się także kwota, która odpowiada stawianemu zakładowi. Jeśli więc chcesz postawić zakład bez ryzyka na kwotę 40 zł, to na Twoim koncie nie może znaleźć się kwota mniejsza niż wspomniany zakład.

Betsson bonusyMasz także obowiązek użycia go na jednym kuponie. Dzielony na kilka mniejszych nie kwalifikuje się do udziału w promocji. Zakład bez ryzyka ma także swoją umowną „datę ważności”. Zmuszony jesteś wykorzystać go w przeciągu 30 dni od chwili złożenia pierwszego depozytu. Mechanizm przyznania bonusu nie powinien  więc przysporzyć Ci już trudności. Jak przebiega natomiast procedura wypłaty?

Jak dokonać wypłaty bonusu powitalnego Betsson?

Każdy z bonusów powitalnych posiada odpowiedni regulamin. Zobowiązuje on graczy do spełniania szeregu wytycznych. Nie inaczej jest w przypadku bonusu powitalnego Betsson. Gdy więc chcesz, aby środki z niego pochodzące trafiły na Twoje konto, winien jesteś dokładnie przeanalizować i przyswoić poniższe wymogi:

 • Wygrane netto( wygrane minus stawka), które udało Ci się uzyskać z zakładu bez ryzyka,wypłacone zostaną w formie bonusu.
 • Bonus( tj. wygrane z zakładu bez ryzyka) trzeba obrócić co najmniej jeden raz na zakładach z kursem 1.50 bądź wyższym. Może się to odbyć chociażby w formie założenia się z firmą Betsson o to, czy Liverpool po raz kolejny zdoła triumfować w piłkarskiej Lidze Mistrzów.
 • Jeśli chcesz przekształcić środki bonusowe w prawdziwe pieniądze, to wymienione wyżej wymagania, zmuszony jesteś spełnić w ciągu sześćdziesięciu dni.
 • Środki nieprzekształcone w realne pieniądze po tym okresie zostaną anulowane.

Po dokładnym i sumiennym wykonaniu tych zaleceń, będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Sportowy kalendarz Betsson

Promocja pod nazwą „Sportowy kalendarz”  to forma nagradzania graczy przez Betsson.  Zapewnia ona swoiste upominki zarówno nowym użytkownikom, jak i stałym klientom. Na każdy dzień tygodnia otrzymują oni świeże promocje. Gracze z krótszym stażem mogą zwykle liczyć na podwyższenie kursu na dane zdarzenie. Natomiast na konta stałych użytkowników, trafiają zazwyczaj bonusy finansowe. Regulamin tejże promocji w skrócie przedstawia się następująco:

 • Gdy postawiony zakład okaże się trafiony, to wygrana po normalnym kursie zostaje wypłacana w środkach pieniężnych. Wygrana dodatkowa wynikająca z podwyższenia kursu, zaś w środkach bonusowych.
 • Wygrane z bonusów muszą zostać obrócone kilkukrotnie po określonym kursie minimalnym, a także w konkretnych przedziale czasowym. Dokładne warunki są zależne od aktualnie oferowanej promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *