600zł Cashback – Zakład bez ryzyka

betfan

Chcesz grać bez ryzyka? Wystarczy, że założysz konto na Bet Fan i zaczniesz grać! Wygrywasz lub kasa wraca do Ciebie po przegranej. Sądzimy, że promocja jest najbardziej atrakcyjna dla Ciebie, ponieważ zakłady pozwalają Ci typować dane wydarzenia do określonej kwoty bez żadnego ryzyka! W przypadku wygranej, zdobywasz pieniądze. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto.
betfan

Co zrobić aby aktywować promocję?

Wystarczy utworzyć konto na Bet Fan. Aby to zrobić wystarczy niecała minuta! Jednak pamiętaj o wpisaniu kodu rejestracyjnego BETFAN, a następnie zajrzyj na swoją skrzynkę na stronie i poznaj ofertę na start.  Jak już wykonasz ten niebywale prostu krok wystarczy, że dokonasz wpłaty środków na swoje konto i postawisz swój pierwszy kupon. Udało Ci się wygrać? Pieniądze lądują u Ciebie! Jeśli kupon nie wszedł, wówczas 100 % stawki wraca do Ciebie jako bonus do wykorzystania. Zaś przed wypłatą wymagany jest tylko 1 – krotny obrót!

3100zł
100% do 3100zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Zakłady są konkurencyjne
  • Zakłady na żywo i e-sport
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
3100zł
100% do 3100zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Zakłady są konkurencyjne
  • Zakłady na żywo i e-sport
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
Betfan Recenzja

Zasady promocji zakładu bez ryzyka

Kiedy gracz może uzyskać nagrodę w postaci bonusu do gry? A więc możesz wziąć udział w promocji, gdy dokonasz pierwszego depozytu na swoim BET koncie, który będzie za minimalną kwotę 50 PLN. Zaś minimalna stawka kuponu po pierwszym depozycie będzie wynosiła 50 PLN. Zawarty kupon musi być kuponem SOLO lub AKO z salda depozytowego. Należy pamiętać, że wysokość przyznanego bonusu jest ograniczona do maksymalnej kwoty w wysokości 600 PLN. Bonus zostanie dopisany automatycznie do Twojego salda bonusowego w momencie rozliczenia kuponu jako przegrany. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że kupon wypłacony za pomocą Cashout nie jest uwzględniany do tej promocji. Tym samym gracz traci możliwości otrzymania zwrotu na swoje saldo bonusowe. Przyznany bonus zostaje aktywowany automatycznie w momencie przyznania, w przypadku, gdy użytkownik nie posiada innego aktywnego. W przypadku trafienia Bonusu do Kolejki Oczekujących, znajdującej się w Profilu Klienta należy aktywować go samodzielnie w ciągu 7 dni od momentu przyznania. W tym samym czasie gracz może posiadać tylko jeden aktywny bonus do gry na BET koncie, niezależnie od liczby przyznanych bonusów do gry lub innych bonusów, które uprawniają do doładowania salda bonusowego. W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne (nabycia prawa do Nagrody), użytkownik musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty bonusu do gry, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym. Termin ważności bonusu do gry wynosi 7 dni i jest liczony od momentu aktywacji bonusu do gry. Po tym terminie, niewykorzystane środki z salda bonusowego podlegają wyzerowaniu się. Należy także pamiętać, że nie można przenosić wygraną nagrodę na osoby trzecie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W Promocji mogą brać udział jedynie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terytorium RP, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników Bet Fan i powiązana jest z dokonaniem pierwszego depozytu na saldo główne. Aby wziąć udział w Promocji, musisz posiadać również aktywne zgody na otrzymywanie treści marketingowych – SMS oraz Email – przed dokonaniem depozytu. Aktywacja następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola podczas rejestracji lub w zakładce „Mój profil – Dane Osobowe”. Brak aktywnych zgód przed dokonaniem depozytu bądź zaznaczenie ich po dokonaniu depozytu skutkuje wykluczeniem z promocji.

Werdykt

Kod bonusowy od Bet Fan naszym zdaniem, jest naprawdę super ofertą dla każdego gracza, który zaczyna przygodę z tym bukmacherem. Nie ważne czy wygrasz pierwszy zakład czy przegrasz, Cashback 600 PLN będzie z Tobą do pierwszej przegranej! Zatem mówimy głośne tak, dla oferty bukmachera Bet Fan i zachęcamy każdego do przetestowania tej platformy.