444 PLN Bonusu na zakłady sportowe od bet-at-home

Kategorie Aktualnosci / z Marta

bet-at-home_WM_Promo

444 PLN Bonusu na zakłady sportowe od Bet at Home

Bet at home, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych wśród graczy w Polsce i Europie bukmacherów, postanowił zaskoczyć swoich graczy. Firma z okazji zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata w Rosji 2018 wprowadza do swojej oferty nowy bonus, który dostępnych jest dla wszystkich klientów – tych nowo zarejestrowanych, a co istotne, także, dla kont, które są zarejestrowane na ich stronie od dłuższego czasu. W tym krótkim artykule dowiesz się więcej o tej ciekawej i opłacalnej ofercie, podpowiemy Ci też jak z niej skorzystać a także zwrócimy uwagę na co uważać i na które punkty regulaminu trzeba zwrócić szczególną uwagę. Działający z kodem „CUP18” bonus to standardowa oferta bonusa 50% od wpłaconego depozytu, jej reguły są bardzo proste i nie powinieneś mieć szczególnych problemów z uczestnictwem. Poniżej przedstawimy Ci krok po kroku jak otrzymać ten bonus.

bet-at-home_WM_Promo#1Jak otrzymać bonus?

Zaloguj się na swoje konto gracza w Bet at home, jeśli nie masz konta konieczne będzie założenie nowego, pamiętaj jednak, że promocja jest ważna także dla dotychczasowych użytkowników. Dokonaj wpłaty – nie jest ważne jaką metodę płatności wybierzesz, wszystkie są akceptowane. Najlepiej jest wpłacić 888 złotych – wtedy otrzymasz bonus w pełnej kwocie, jeśli jednak nie masz takiej kwoty lub z jakichś względów nie chcesz jej wpłacać to wpłaty w mniejszej wysokości też uprawniają do bonusa. Przejdź do zakładki “Moje konto” a następnie kliknij “Skorzystaj z bonusu”. Wpisz tutaj kod bonusowy CUP18 i to już wszystko, bonus w wysokości 50% wpłaconej kwoty zostanie automatycznie dodany do salda Twojego konta w Bet-at-home. Do kiedy ważna jest promocja? Bet at home będzie miał tą ofertę aż do 29 Czerwca 2018. Po upływie tego terminu bonus traci swą ważność. Mamy więc relatywnie dużo czasu, by wciąż z niej skorzystać.

Co zrobić aby wypłacić pieniądze z bonusa?

Jak każda oferta bonusowa także i ta kryje w sobie konieczność wykonania pewnych kroków, zanim będzie możliwa wypłaca całości środków. Jeżeli w momencie realizacji kodu CUP18 był aktywny inny bonus, to nowy bonus nie zostanie aktywowany od razu i będzie przesunięty do kolejki. Pamiętaj, że zawsze musisz dokończyć obrót zgodnie z warunkami każdej promocji z której korzystasz a dopiero potem kolejny bonus może zostać aktywowany w zakładce “Moje promocje”. Obowiązuje 4x obrót sumy z bonusa po minimalnym kursie 1.70 przed zleceniem jej wypłaty. Uważaj, bo tylko single są wliczane do obrotu. Na dokonanie obrotu masz aż 3 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *