Spezia – Chievo Verona 11/08/2020

/ z

Nasza prognoza na mecz Spezia – Chievo Verona oparta jest na dogłębnej analizie i badaniach statystycznych, podajemy również najlepsze kursy od bukmacherów.

Frosinone Calcio – Pordenone Calcio 09/08/2020

/ z

Przewidywania meczu Frosinone Calcio – Pordenone Calcio są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.

Chievo Verona – Spezia 08/08/2020

/ z

Przewidywania meczu Chievo Verona – Spezia są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.

Pescara – Perugia 10/08/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Pescara oraz Perugia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Cittadella – Frosinone Calcio 05/08/2020

/ z

Nasza prognoza na mecz Cittadella – Frosinone Calcio oparta jest na dogłębnej analizie i badaniach statystycznych, podajemy również najlepsze kursy od bukmacherów.

Chievo Verona – Empoli FC 04/08/2020

/ z

Nasza prognoza na mecz Chievo Verona – Empoli FC oparta jest na dogłębnej analizie i badaniach statystycznych, podajemy również najlepsze kursy od bukmacherów.

Venezia – Perugia 31/07/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Venezia oraz Perugia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Salernitana – Spezia 31/07/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Salernitana oraz Spezia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Cremonese – Pordenone Calcio 31/07/2020

/ z

Przewidywania meczu Cremonese – Pordenone Calcio są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.

Chievo Verona – Pescara 31/07/2020

/ z

Przewidywania meczu Chievo Verona – Pescara są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.