Pescara – Perugia 10/08/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Pescara oraz Perugia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Cittadella – Frosinone Calcio 05/08/2020

/ z

Nasza prognoza na mecz Cittadella – Frosinone Calcio oparta jest na dogłębnej analizie i badaniach statystycznych, podajemy również najlepsze kursy od bukmacherów.

Chievo Verona – Empoli FC 04/08/2020

/ z

Nasza prognoza na mecz Chievo Verona – Empoli FC oparta jest na dogłębnej analizie i badaniach statystycznych, podajemy również najlepsze kursy od bukmacherów.

Venezia – Perugia 31/07/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Venezia oraz Perugia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Salernitana – Spezia 31/07/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Salernitana oraz Spezia opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Cremonese – Pordenone Calcio 31/07/2020

/ z

Przewidywania meczu Cremonese – Pordenone Calcio są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.

Chievo Verona – Pescara 31/07/2020

/ z

Przewidywania meczu Chievo Verona – Pescara są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.

Trapani Calcio – Crotone 31/07/2020

/ z

Oferujemy typy na mecz pomiędzy Trapani Calcio oraz Crotone opierają się one na złożonych obliczeniach statystycznych i eksperckiej analizie, podajemy także najlepsze kursy u bukmacherów.

Cosenza – Juve Stabia 31/07/2020

/ z

Przewidywania meczu Cosenza – Juve Stabia są opracowywane za pomocą szczegółowej analizy i naszego algorytmu predykcyjnego, który również porównuje najlepsze kursy na rynku.