Kursy i typy bukmacherskie na kobiece Mistrzostwa Świata 2019

Kategorie 2019 Women's World Cup / z Marta

Kursy i typy bukmacherskie na kobiece Mistrzostwa Świata 2019

Kobiece Mistrzostwa Świata

Wales v England, World Cup Qualifier | Influential Photography / Shutterstock.com

Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 w piłce nożnej we Francji rozpoczynają się już lada chwila, turniej ten z pewnością będzie pełny niezapomnianych piłkarskich emocji, dziś jednak skupimy się na tym jak na nim zarobić w zakładach bukmacherskich a konkretnie tych długoterminowych – na grupy i zwycięzców. Typy bukmacherskie na poszczególne mecze także znajdziesz na naszej stronie – przygotowaliśmy dla Ciebie analizę każdego meczu rozgrywanego na tym turnieju, znajdziesz je w dziale na typy na naszej stronie. W tym tekście skupimy się na długoterminowych zakładach, które naszym zdaniem dadzą szansę na dobry zarobek.

Zakłady na grupy

Jeżeli chodzi o zakłady na fazę grupową niekwestionowanym liderem jest tutaj bukmacher STS, który ma ich bardzo dobrą ofertę. W przeciwieństwie do bardzo wielu innych firm bukmacherskich gdzie możemy obserwować tylko zwycięzcę danej grupy w STS możemy typować także awans, czy liczy się do tego również drugie miejsce, premiowane bezpośrednim awansem.

50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy jak na polskie warunki
 • 27 różnych dyscyplin sportowych, w tym również e-sport
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy jak na polskie warunki
 • 27 różnych dyscyplin sportowych, w tym również e-sport
PZBUK Recenzja

I tak na przykład, w grupie A niekwestionowanym faworytem do awansu jest drużyna Francji. Na wygranie grupy przez Francję wynosi zaledwie 1,20 – czyli bardzo mało biorąc pod uwagę, że Francja tak naprawdę nie musi wygrywać swojej grupy a korzyści z tego są tylko iluzoryczne, bowiem może dzięki temu trafić na słabszego rywala, ale wcale tak być nie musi. Kurs na Francję w przypadku miejsc 1 i 2 wynosi zaledwie 1,02. Zarabiamy więc tylko 2% premii ponad nasz wkład, co jest oczywiście nieopłacalne. Znacznie ciekawszym typem wydaje się Norwegia dla której zajęcie miejsc 1 lub 2 wyceniane jest w STS po kursie 1,45. To całkiem przyzwoita oferta biorąc pod uwagę osiągnięcia Norwegii na Mistrzostwach Świata Kobiet w przeszłości oraz fakt, że to niezwykle solidna drużyna. Stąd nasz typ, który polecamy Wam zagrać to:

Grupa A: Norwegia zajmie miejsce 1 lub 2 – 1,45 (STS)

Grupa A - Kobiece Mistrzostwa Świata

Mimo dość przeciętnej formy Norwegii w ostatnich meczach towarzyskich z mocniejszymi przeciwnikami (ze słabszymi rywalkami już sobie radziły bez problemu) ich grupowi przeciwnicy czyli Nigeria i Korea Południowa są o klasę gorszymi zespołami co stwarza bardzo duże szanse dla pozytywnego wyniku tego zakładu.

Kolejna grupa, czyli będzie prawdopodobnie zdominowana przez Niemcy, które to są tam najmocniejszą ekipą. O ile kurs na ich wyjście z grupy na miejscu 1 lub 2 jest marginalny, bowiem wynosi zaledwie 1,05 tak całkiem ciekawe przedstawia się kurs na Hiszpanie. Dlatego polecamy Wam zagrać w ten sposób:

Grupa B: Hiszpania zajmie miejsce 1 lub 2 – 1,55 (STS)

Grupa B - Kobiece Mistrzostwa Świata

Biorąc pod uwagę, że mają one całkiem solidną ligę wygranie z Chinami czy RPA leży zdecydowanie w ich zasięgu, to powinno wystarczyć do wyjścia z grupy na 2 miejscu. W kolejnej grupie, czyli C sytuacja jest znacznie ciekawsze. Normalnie faworytem do jej wygrania byłaby Brazylia, ale są one teraz w słabej formie i seryjnie przegrywają swoje mecze. Dlatego polecamy następujący zakład:

Grupa C: Australia zajmie miejsce 1 – 1,90 (PZ Buk)

Grupa C - Kobiece Mistrzostwa Świata

W tym momencie to bukmacher PZ Buk oferuje całkiem przyzwoity kurs na to zdarzenie. Przy słabej formie Brazylii Australia to w tym momencie najmocniejszy zespoł w grupie, jeśli Brazylijki utrzymają słabiutką formę ze spotkań towarzyskich będzie im bardzo trudno wygrać grupę.

Następna grupa, czyli D jest bardzo silnie  obsadzona, mamy tu zarówno Anglię jak i Japonie – 2 szalenie mocne zespoły, oba z potencjałem na strefę medalową a jest przecież całkiem niezła Szkocja!

Grupa D: Anglia zajmie miejsce 1 – 1,62 (PZ Buk)

Grupa D - Kobiece Mistrzostwa Świata

Znów najlepszy kurs ma PZ Buk, jeżeli porównamy sobie aktualną formę H2H Anglii i Japonii bilans jest dużo korzystniejszy na korzyść tych pierwszych. W grupie E sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, mamy tu Holandię i Kanadę, które powalczą o pierwsze miejsce ale żaden zespół nie jest na tyle mocny, bo z góry wiedzieć kto wygra, kurs obu na awans jest niski a my nie podejmujemy się typowania pierwszego miejsca, gdyż stawka jest zbyt wyrównana.

Ostatnią już grupą jest więc grupa F, gra tutaj USA i to Stany na 99% ją wygrają. Stąd też następujący zakład:

Grupa F: USA zajmie miejsce 1 – 1,25 (PZ Buk)

Grupa F - Kobiece Mistrzostwa ŚwiataWydaje się być całkiem pewny. USA nie ma wymagających rywali i grupa ta powinna być dla nich spacerkiem. Kurs jest niski, ale można ten zakład dołożyć do innego na kuponie.

 

Zakłady na fazę play off

Zwycięzca Kobiece Mistrzostwa Świata - Unibet

Zwycięzca / Unibet.pl

Równie ciekawe co zakłady na fazę grupową w tych Mistrzostwach Świata są zakłady na fazę play off. Tutaj naturalnie ryzyko jest dużo większe gdyż w grę nie wchodzą tylko 3 mecze ale aż 7 spotkań licząc z finałem, jeśli będziemy typować zwycięzcę turnieju. Dwa główne zakłady długoterminowe na cały turniej to zakład na zwycięzcę oraz zakład na pierwszą czwórkę. Oba te zakłady z dobrymi kursami dostępne są w bukmacherze Betsson. Spójrzmy teraz jak kształtują się kursy na poszczególne zdarzenie.

Zwycięzca:

 • Francja – 4,50
 • USA – 5,00
 • Niemcy – 7,00
 • Anglia – 7,00
 • Japonia – 15,00
 • Holandia – 18,00
 • Australia – 20,00

Jak więc widzicie największym faworytem tego turnieju są gospodarze czyli Francja. Kurs na ich zwycięstwo jest jednak względnie duży i wynosi aż 4,50, co skłania do refleksji, że turniej ten nie ma zdecydowanego faworyta. Naszym zdaniem najbardziej niedoceniane są Stany Zjednoczone, które są najbardziej utytułowaną drużyną w kobiecych Mistrzostwach Świata. Amerykanki uczestniczyły we wszystkich meczach każdego kolejnego Mundialu, co oznacza, że albo grały w finale, albo w meczu o trzecie miejsce. To niebywałe osiągnięcie, bo kobiece Mistrzostwa Świata mają miejsce już od 1991 roku. Stąd nasz typ na zwycięzcę tego turnieju jest następujący:

Stany Zjednoczone wygrają w kobiecych Mistrzostwach Świata – 4,50 (PZ Buk)

To dosyć ryzykowny zakład, ale przy gorszej formie Brazylii czy Japonii, tylko Anglia czy Francja mogą realnie zagrozić USA. Ich dokonania w tym sporcie są o niebo mniejsze. Zarówno Anglia jak i Francja tylko raz zagrały w meczu o 3 miejsce.

Trochę bezpieczniejszym zakładem wydaje się być pierwsza czwórka, spójrzmy zatem jak przedstawiają się kursy, oferta pochodzi od bukmachera STS:

 • Francja, miejsca 1-2 – 2,50, miejsca 1-4 – 1,50
 • USA, miejsca 1-2 – 2,75, miejsca 1-4 – 1,55
 • Niemcy, miejsca 1-2 – 3,50, miejsca 1-4 – 1,85
 • Anglia, miejsca 1-2 – 3,50, miejsca 1-4 – 1,85
 • Japonia, miejsca 1-2 – 6,00, miejsca 1-4 – 3,00
 • Holandia, miejsca 1-2 – 7,50, miejsca 1-4 – 3,00
 • Australia, miejsca 1-2 – 10,00, miejsca 1-4 – 4,00
STS - Odds for Women's World Cup 2019

STS – Odds for Women’s World Cup 2019 | STS.pl

Jak więc widzicie, znów Francja zajmuje pierwsze miejsce, przynajmniej w zestawieniu bukmacherów. Wysoko stoją też akcje Niemiec i Anglii. Pora więc na nasze typy, na początek największy pewniak:

Stany Zjednoczone zajmą miejsca 1-4  – 1,55 (STS)

Stany Zjednoczone były w pierwszej czwórce w każdych dotychczas rozegranych kobiecych Mistrzostwach Świata, chyba tylko kataklizm może odebrać im miejsce w czołówce. Kolejnym bardzo pewnym typem jest:

Francja zajmie miejsca 1-4  – 1,50 (STS)

Drużyna Francji to w tym roku gospodarze kobiecych Mistrzostwach Świata, ci zawsze wypadają dobrze na tych turniejach, między innymi dzięki wsparciu kibiców. Futbol we Francji rozwija się jednak bardzo prężnie, Francuski klub wygrał kobiecą Ligę Mistrzów a w jej reprezentacji grają naprawdę niezłe zawodniczki. Francja powinna zagrać przynajmniej w meczu o 3 miejsce. Ostatnim już naszym typem na miejsca w czołówce jest:

Anglia zajmie miejsca 1-4  – 1,85 (STS)

Angielki także przywożą na ten Mundial bardzo mocną kadrę. Mają mocną ligę, gdzie grają ich zawodniczki i świetnego trenera Phila Neville-a, który może poprowadzić ich nawet do finału.

98/100 200zł Unibet Recenzja
 • Jeden z najstarszych i najlepszych bukmacherów na świecie
 • Obsługuje większość popularnych metod płatności
 • Obecność aplikacji dostępnej dla wszystkich telefonów komórkowych
98/100 350zł bet-at-home Recenzja
 • Duży wybór i różnorodność sportów do obstawiania
 • Brak dwunastoprocentowej opłaty podatkowej od wygranej
 • Długa lista oferowanych usług
96/100 150zł Betsson Recenzja
 • Europejska marka z bardzo długą tradycją
 • Mieszkańcy Polski nie są obciążeni jakimikolwiek podatkami od wygranej
 • Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów sportowych i na żywo wraz ze streamami

To już wszystkie nasze typy i przewidywania na nadchodzący Mundial. Mamy nadzieję, że wiele z nich da Wam zarobić i będziecie dobrze wspominać te rozgrywki. Zachęcamy również gorąco do zaglądania na naszą stronę – będziemy tu publikować typy bukmacherskie na poszczególne mecze Mistrzostw Świata kobiet 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *