Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata Kobiet 2019

Kategorie 2019 Women's World Cup / z Marta

Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata Kobiet 2019

womens world cup soccer

Wales v England, Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 / Influential Photography / Shutterstock.com

Wprowadzenie

Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 to wydarzenie, które będzie z pewnością śledziło ogromnie dużo osób na całym świecie. W tej sekcji jednak skupimy się jednak na czym innym. Powiemy mianowicie,  gdzie i w jakich firmach bukmacherskich obstawiać Mistrzostwa Świata Kobiet 2019, sprawdzimy też jacy bukmacherzy już mają Mistrzostwa Świata w swojej ofercie. Na koniec doradzimy Wam jak wybrać odpowiedniego bukmachera do obstawiania tych zdarzeń oraz doradzimy gdzie szukać typów bukmacherskich na nadchodzące Mistrzostwa.

Z pewnością Mistrzostwa Świata Kobiet w piłce nożnej nie są tak popularne jak zawody dla mężczyzn, te drugie śledzi niemal cały świat a widownia telewizyjna sięga ponad miliarda ludzi. W przypadku kobiecej piłki nożnej, to nie jest dużo mniej popularna odbija się to nie tylko na zainteresowaniu, ale też w ofercie bukmacherskiej. Ta, nie jest aż tak bogata, jak w przypadku zawodów dla mężczyzn, ale oczywiście, mecze te również budzą pewne zainteresowanie i firmy bukmacherskie z pewnością umieszczą je w swojej ofercie.

Już teraz, w chwili gdy powstaje ten tekst, czyli na długo przed Mistrzostwami, niektórzy bukmacherzy jak STS już mają zakłady na Mistrzostwa Świata Kobiet 2019  w swojej ofercie. Szerzej o tym napiszemy w kolejnym paragrafie, w każdym razie, wskazujemy to jako przykład, że mecze te budzą zainteresowanie i z pewnością trafi się niejedna okazja by dobrze zarobić na nich u bukmachera. My ze swej strony postaramy się maksymalnie ułatwić Ci zadanie prezentując w tym tekście oferty bukmacherskie, porady oraz najlepsze typy i prognozy. Ponadto znajdziesz na naszej stronie także typy bukmacherskie na każdy mecz grupowy.

50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy jak na polskie warunki
 • 27 różnych dyscyplin sportowych, w tym również e-sport
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy jak na polskie warunki
 • 27 różnych dyscyplin sportowych, w tym również e-sport
PZBUK Recenzja

Jacy bukmacherzy mają Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 w ofercie?

Przegląd oferty bukmacherskiej zaczynamy od jednego z najpopularniejszych bukmacherów wśród Polaków, tym jest, mająca ponad 50% udział w rynku firma STS. Już szybkie spojrzenie na ofertę ujawnia, że w dziale piłka nożna i kategorii rozgrywki międzynarodowe znajdują się Mistrzostwa Świata kobiet w 2019 roku. Póki co, do turnieju zostało jeszcze bardzo dużo czasu, dlatego na ten moment nie widzimy jeszcze kursów na konkretne mecze. Możemy za to obstawiać klasyfikacja końcowa, czyli zespół który wygra, zespół który zajmie miejsce od 1 do 3 a także takie, które ulokują się w pierwszej piątce.

W bukmacherze STS mamy także zakłady na grupy, możemy zakładać się kto wygra konkretną grupę a także kto zajmie pozycję premiowaną awansem oraz kto odpadnie po fazie grupowej. Bukmacher STS jest najbardziej cenionym polskim bukmacherem, który posiada największe grono użytkowników. Zdominował on polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich jest jedną z najstarszych firm działających w tej branży w naszym kraju.

Firmą, o zupełnie innym profilu jest PZBuk, który dopiero wchodzi na nasz rynek i buduje na nim swoją pozycję. Marka, której właścicielem jest grupa Cherry, stojąca za niegdyś bardzo popularnym w naszym kraju bukmacherem ComeOn, bardzo poważnie podchodzi do swojego nowego dziecka i wkłada ogromny wysiłek w promocję marki PZBuk. Nie ma się co dziwić, że ta notuje rosnącą popularność na naszym rynku.

PZbuk-Mistrzostwa Świata 2019-Kobiety

Mistrzostwa Świata 2019-Kobiety | PZbuk.pl

Tutaj musieliśmy się naszukać dużo bardziej gdyż zakłady na Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 nie są wcale promowane na stronie głównej ale udało się je znaleźć w kategorii rozgrywki międzynarodowe. Mamy już tutaj kursy na pierwsze mecze fazy grupowej takie jak Francja – Korea Południowa, Niemcy – Chiny czy też Australia – Włochy. Pod tajemniczą nazwą Zakłady terminowe ukryte są z kolei zakłady na zwycięzcę całego turnieju czy też drużyny, które wygrają swoje grupy eliminacyjne. Tutaj, przynajmniej jak na razie możemy typować tylko zwycięzców grup a nie drużyny, które wyjdą z grupy na drugim miejscu, czyli po prostu awans.

Oprócz PZBuk czy STS także mnóstwo innych firm posiada już zakłady na Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 w swojej ofercie. Przykładem takich firm może być na przykład opisywany na naszej stronie Betsson. Tutaj także mamy bardzo bogatą ofertę z kursami na wszystkie mecze nie tylko na zwycięzców ale także na under i over czy remis nie ma zakładu.

Jest też bardzo dużo bukmacherów, którzy wciąż jeszcze nie mają zakładów na te mistrzostwa w swojej ofercie, przykładem takiej firmy może być Unibet. Wierzymy jednak, że przed rozpoczęciem turnieju taka oferta także i tam się pojawi.

Jak wybrać odpowiedniego bukmachera?

Jak mawiają w naszym kraju, to temat rzeka. Gracze wybierając odpowiedniego bukmachera muszą skupić się na bardzo wielu czynnikach. Pierwszym z nich jest dostępność zdarzeń. Jak wiecie, koncentrujemy się w tym tekście na Mistrzostwach Świata Kobiet w 2019 roku, to wydarzenie jest względnie popularne i sądzimy, że będzie dostępne niemal w każdym szanującym się bukmacherze, które jest dostępny dla polskich klientów. STS, PZBuk czy Unibet z pewnością przygotują na Mistrzostwa Świata bardzo kompleksową ofertę.

Jednak nie tylko chodzi o dostępność samych spotkań, zaawansowani gracze i typerzy w swoich zakładach bardzo często odchodzą od tradycyjnego grania na 1 X czy 2, gdzie typujemy po prostu zwycięzcę meczu. Miast tego bardzo często obstawiają zakłady dodatkowe, tymi może być na przykład dokładny wynik, under i over, czyli zakłady na liczbę goli a także dużo bardziej szczegółowe zakłady poboczne jak strzelcy goli, liczba rzutów różnych, żółtych kartek i wiele, wiele innych spraw, które można obstawiać.

We współczesnych zakładach bukmacherskich liczba zdarzeń, które można obstawiać jest niemal nieograniczona, niektórzy bukmacherzy oferują nawet zakłady na to, czy po rzucie monetą drużyny zamienią się miejscami. To właśnie dostępność zakładów dodatkowych jest naszym zdaniem kluczem do wybrania odpowiedniego bukmachera na Mistrzostwa Świata Kobiet 2019 tak by nie ogranicza się do typowania tylko zwycięzców spotkań.

kobiece Mistrzostwa Świata

Wales v England, MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2019 / Influential Photography / Shutterstock.com

Oczywiście pozostałe aspekty są nie mniej ważne. Dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z internetowymi zakładami bukmacherskimi, bądź po prostu chcą dobrze zarobić niezwykle ważne będą oferty promocyjne, jakie przygotowali bukmacherzy. Wielu z nich kusi graczy bonusem za rejestrację bez wpłacania depozytu a także podwojeniem pierwszej wpłaty do określonej kwoty, najlepsi dają tysiąc czy 2 tysiące złotych! Z pewnością bonusy początkowe są niezwykle istotnym aspektem, który dla większości graczy jest wręcz kluczowy w wybieraniu firmy bukmacherskiej.

Nie mniej ważne są także kursy, które potrafią sprawić, że obstawiając to samo zdarzenie w różnych firmach otrzymamy całkowicie różne kwoty. Bardzo widoczne jest to zwłaszcza w przypadku zakładów kombinacyjnych, gdzie odstawiamy więcej niż jedno zdarzenie. W takim przypadku kursy zostają pomnożone przez siebie i grając na przykład pięć meczów na jednym kuponie, kurs rośnie bardzo szybko. W ten sposób nawet małe różnice, na przykład 1,2 zamiast 1,3 dla każdego zdarzenia potrafią mieć ogromne implikacje i obniżyć całkowity kurs kuponu na przykład o 20 czy 30%, to ogromna różnica i z pewnością będzie odczuwalna do naszego portfela. Dlatego warto wymieniać bukmacherów, którzy oferują kursy wyższe niż konkurencja.

Typy na Mistrzostwa Świata Kobiet 2019

Na naszej stronie znajdziesz najbardziej kompleksowy poradnik na temat tego turnieju, ale to jeszcze nie wszystko. Będziemy publikować, w sekcji „typy bukmacherskie” prognozy na każde spotkanie Mistrzostw Świata Kobiet 2019. Tak jak wszystkie nasze typy bukmacherskie także i te będą zawierać szczegółowe podsumowanie ostatnich występów i omówienie formy obu biorących udział w meczu drużyn. Przeanalizujemy ich ostatnie wyniki w H2H oraz sprawdzimy, jakie zawodniczki nie będą mogły wziąć udziału ze względu na kontuje. Na koniec podamy nasze przewidywania na dane spotkanie oraz nasz typ wraz z najlepszym kursem bukmacherskim, który możesz znaleźć wśród internetowych bukmacherów.

W ten sposób, dzięki stronie zakłady-bukmacherskie.com zyskasz najbardziej kompleksowy poradnik dzięki któremu będziesz mógł rywalizować z bukmacherem niemal jak równy z równym. Będziemy regularnie publikować nasze typy bukmacherskie w czasie trwania turnieju i przeanalizujemy dla Ciebie każdy mecz. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

FAQ

Czy mecze kobiet różnią się czymś od męskich?

Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, we współczesnym świecie jest duży nacisk na równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Z tego powodu mecze kobiet w piłce nożnej praktycznie nie różnią się od tego jak rywalizują mężczyźni. Mecz trwa 90 minut plus kilka minut, które może doliczyć arbiter na przerwę w grze. Na murawie widzimy także po 11 zawodniczek z każdej ze stron i gra się na takie same bramki jak w męskiej rywalizacji. Owszem, sama gra może być trochę inna, mniej fizyczna, aczkolwiek z doświadczenia wiemy, że mecze pań na najwyższym poziomie wcale nie są mniej zacięte niż te w męskim futbolu.

Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata Kobiet 2019?

Tak jak napisaliśmy kilkukrotnie już wyżej Mistrzostwa Świata kobiecego futbolu to dosyć medialne wydarzenie dlatego nie będzie kłopotów z dostępnością tych zdarzeń w praktycznie wszystkich bukmacherów. Mów teraz na kilka tygodni przed imprezą możemy zaobserwować, że wiele firm wystawiło już kursy na ten turniej. Te, które jeszcze tego nie zrobiły z pewnością wkrótce także udostępnią ofertę na Mistrzostwa Świata. Tak więc, skoro zdarzenia to będzie można obstawiać w praktycznie każdym bukmacherzy mamy pełną dowolność co do firmy, którą wybierzemy.

Czy bukmacherzy przygotowali na ten turniej jakieś specjalne bonusy?

W chwili obecnej nie mamy żadnych specjalnych bonusów dedykowanych na Mistrzostwa Świata kobiecego futbolu 2019. W chwili pisania tego tekstu do samego turnieju zostało jednak jeszcze sporo czasu bo aż kilka tygodni i nie jest wykluczone że tuż przed samym turniejem takie oferty się pojawią. Musicie sami monitorować strony bukmacherów bądź też aktualności na naszej stronie gdyż z pewnością postaramy się donosić wam o najciekawszych ofertach promocyjnych w branży bukmacherskiej.

98/100 200zł Unibet Recenzja
 • Jeden z najstarszych i najlepszych bukmacherów na świecie
 • Obsługuje większość popularnych metod płatności
 • Obecność aplikacji dostępnej dla wszystkich telefonów komórkowych
98/100 350zł bet-at-home Recenzja
 • Duży wybór i różnorodność sportów do obstawiania
 • Brak dwunastoprocentowej opłaty podatkowej od wygranej
 • Długa lista oferowanych usług
96/100 150zł Betsson Recenzja
 • Europejska marka z bardzo długą tradycją
 • Mieszkańcy Polski nie są obciążeni jakimikolwiek podatkami od wygranej
 • Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów sportowych i na żywo wraz ze streamami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *